BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5122142
nr 512 2142
Ljusstakar
1 par, höjd: 40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:12:24
450 kr
650 kr
600 kr
700 kr
ledande budet*